Відкривай світ з ЛНАУ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Що ви знаєте про Данію? Напевно, не так багато. Проте студенти Луганського національного аграрного університету можуть поділитися особистими, у переважній більшості позитивними, враженнями від перебування в цій країні, бо пройшли там професійну практику. Активність вибору підприємств Данії для набуття досвіду нашими студентами не лишилась непомітною та відкрила нові можливості для подальшого співробітництва університету з агенцією міжнародного працевлаштування та імміграції. Зокрема, наприкінці листопада відбулася зустріч керівництва та міжнародної служби ЛНАУ з представниками Державної міграційної служби Королівства Данія, Ніколаєм Хартманом та Яне Нільсен.

Візитери під час зустрічі з ректором виявили зацікавлення щодо історії переміщення університету, стратегії подальшого розвитку та планів на майбутнє, ознайомилися з процесом та програмою навчання. Було розглянуто особливості проходження практики та можливі напрямки співробітництва з міграційною службою Королівства Данія, у якому зацікавлені обидві сторони.

На думку представників міграційної служби та адміністрації ЛНАУ, студенти переміщеного університету – це люди, здатні вийти із зони комфорту, а значить, спроможні підкорити світ! Тож, шановне студентство Луганського національного аграрного університету, звершуйте покладені на вас надії!

P.S.: За більш детальною інформацією щодо питань проходження міжнародної практики та стажування звертайтеся до міжнародної служби університету.