«Дні кар’єри» у ЛНАУ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

З метою поширення інформації серед молоді про шляхи професійного зростання та кар'єрні можливості, 2-4 квітня 2019 року у Луганському національному аграрному університеті проходили «Дні кар'єри». Захід такого формату є для закладу традиційним, бо сприяє налагодженню комунікацій між студентом та роботодавцем. Від запрошених представників підприємств-партнерів студенти та випускники дізналися про наявні вакансії, про програми стажування та проходження практики, про можливості якісного професійного розвитку та старту кар'єри в компанії своєї мрії! Інформацію отримали безпосередньо від провідних роботодавців: група компаній Глобино та ABInBevEfes, АПК-ІНВЕСТ, Harveast Holding, САН ІнБев Україна, Nestlé та Громадська організація асоціація фермерів.

Представники Державної служби зайнятості розповіли випускникам про (безкоштовні!) послуги Харківського міського центру зайнятості, а саме: підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці, підтримку початківців у організації підприємницької діяльності, сприяння в підборі відповідної вакансії, складанні резюме та успішному проходженню співбесіди.

Дякуємо партнерам! Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Р.S.: Із ЛНАУ ти знайдеш роботу свої мрії! #ЛНАУприєднуйся!