Загальні збори студентського активу ЛНАУ (м. Костянтинівка)

Извините, этот техт доступен только в “Українська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Днями пройшли загальні збори студентського активу ЛНАУ, що навчається у м. Костянтинівка.

Захід відбувся з метою інформування студентів нового набору про систему студентського самоврядування, про особливості організації, майбутні вибори та інші переваги студентської активності взагалі.

У зв’язку зі специфікою організації університету, як навчальної мережі, у кожній локації закладу має бути свій актив, зокрема Голова локальної точки. Якщо ж просто кажучи, то участь у студентському самоврядуванні робить студентське життя наповненим яскравими подіями. Це можливість проявити себе. Мати змогу захищати свої права. Ініціювання, організація та участь у всіх університетських заходах. Це всеукраїнські та навіть міжнародні форуми, проекти, поїздки, що дають численні цікаві знайомства, корисні навички та неймовірний мотиваційний заряд.

У студентах ЛНАУ міста Костянтинівки вбачається великий потенціал. Вони активні, позитивні, креативні, амбіційні, талановиті, тому мають створити потужний осередок студентства ЗВО у цьому районі. Адже, якщо студенти спрямовані на інтеграцію в суспільне життя громад, це сприятиме розвитку молодіжного руху в містах, тобто голос молоді буде почутим! Тож радимо нашим студентам бути впевненими у власних силах та активності з перших днів!