Заняття VIP рівня

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Заможним людям не кажуть «Ні»! Знайти себе та отримати освіту відповідну власному покликанню – головні запоруки добробуту. Такі висновки зробили студенти економічного факультету ЛНАУ під час виїзного практичного заняття в ПриватБанку!

26 вересня студенти-фінансисти, збагаченні теоретичними знаннями університетських лекцій із банківської справи, набували практичного досвіду у філії ПриватБанку. Керівник регіонального центру з підбору персоналу Ігор Попов занурив у світ інновацій, що полегшують роботу підприємств та життя кожного. Не зайвим було дізнатися й про програму «Онлайн практики», бо наша реальність спрямовано крокує в онлайн. Крім того корисно й для практичного досвіду, і для формування позитивного мислення потрапити до центру обслуговування VIP клієнтів. Із якого боку стола в подібних центрах опинитися залежить, звісно, від особистого вибору, від рівня професійних знань, від наполегливості та лише 0,1 % від шансу!

Тож, шановні студенти, не забуваймо, що кращі інвестиції – це інвестиції у себе! До того ж один правильний вибір у житті ви вже точно зробили, вступивши до Луганського національного аграрного університету!