ЛНАУ в славетному місті Лева

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Керівництво Луганського національного аграрного університету взяло участь у семінарі «Фандрайзинг та взаємодія з громадою», що проходить у місті Львів, який відбувається в рамках проекту «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку», який здійснюється Програмою ім. Фулбрайта в Україні. Наш Університет представляють в.о ректора Ростислав Подольський, директор центру патріотичного та культурно-естетичного розвитку, соціальних та гуманітарних проектів Валерій Бородачов та директору центру сучасних освітніх та інформаційних технологій Іван Різниченко.

Під час семінару запланований розгляд таких тем, як «Застосування сучасних інформаційних технологій для створення інноваційного університету», «Особливості та навички фандрайзингу для розвитку ЗВО», а також визначення способів мобілізації громад та ресурсів налагодження ефективної взаємодії навчальних закладів із працедавцями. Крім того будуть обговорені результати моніторингу переміщених університетів, а головне – презентація та обговорення результатів SWOT-аналізу, проектів візії та місії кожного Університету.
Отже, семінар буде плідним та насиченим!