Навчання в рамках проєкту «Глобальні інновації через науку і технології»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

3 лютого у Києві і 6 лютого у Харкові відбулися інформаційні сесія щодо запуску програми тренінгів для команд інноваторів в Україні за підтримки Бюро з питань океанів і міжнародної політики у сфері екології та науки Державного департаменту США, яку відвідали представники ЛНАУ – Ірина Валентинівна Кирпичова та Валерій Павлович Бородачов.

Навчання за цією програмою відбуватиметься в рамках проєкту «Глобальні інновації через науку і технології» (Global Innovation through Science and Technology, GIST), мета якого – сприяти комерціалізації результатів наукових розробок шляхом вивчення сучасних процесів, методик та практик.  

Проєкт виконуватиметься з 13 квітня по 3 червня 2020 року у форматі двох 3-денних семінарів у Києві та 6-ти тижнів віртуального спілкування з учасниками. Програма заходів розрахована на роботу команд із трьох осіб, які розробляють технології в університетах (галузі –  охорона здоров'я, медицина; інформаційні технології та комунікації; енергетика та матеріали; сільське господарство; освітні технології). Участь у проєкті буде безкоштовною. Командам з-поза Києва виплачуватиметься стипендія на проживання та добові.

Детальна інформація та подання заявки за посиланням:

https://www.gistnetwork.org/gist-innovates-ukraine

Дедлайн для подання заявки: 2 березня 2020 р.