Студенти ЛНАУ та їхні «Чемпіони Польщі»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Наприкінці жовтня у Кракові відбулася сімдесят перша міжнародна виставка породних морських свинок («LXXI Międzynarodowa Wystawa Rasowych Świnek Morskich»), яка зібрала учасників зі Словаччини, Чехії, Польщі та України.

У складі делегації нашої країни у виставці взяв участь Владислав Мирний, студент 3 курсу факультету ветеринарної медицини ЛНАУ, Президент українського клубу морських свинок («Ukrainian Cavy Club»).
Його «команда» показала дуже гарні результати та захистила честь вітчизняного племінного розведення декоративних тварин. Українські свинки, порід: Скінні, Англійський селф та Каліфорнія, перемогли у своїх породних та в деяких вікових групах, обійшовши польських, чеських та словацьких конкуренток. За правилами польського Клубу та за рішенням суддів, кожна з них отримала титул – «Чемпіон Польщі».

Також Владислав Мирний разом зі своєю колегою з Клубу UCC Христиною Рачинською пройшли стажування з проведення породної експертизи морських свинок. Це можна вважати значним кроком до появи вітчизняних експертів породних морських свинок, яких наразі в Україні немає, та розвитку галузі в цілому.

Як бачимо, українському декоративному тваринництву, а також Луганському національному аграрному університету, є ким та чим пишатися та є над чим працювати!