Студентство ЛНАУ долучається до проектів розвитку інфраструктури міст

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Чи достатньо Харків зручний і комфортний? Чи можна його назвати містом дружнім до людини? Що треба змінити, щоб отримати ствердні відповіді? Саме це на днях з’ясовували студенти будівельного факультету Луганського національного аграрного університету: Алдакімов Сергій, Поклад Владислав, Розсильний Микола, Харьковський Олександр.

23 вересня 2017 р. у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова відбулася презентація: «Гендерна політика великого міста». У рамках цього проекту буде проведено цикл семінарів-тренінгів: «Місто доступне для кожного. Безпека. Доступність. Мобільність. Комфорт».

На цій зустрічі зі своїми гендерно-сенситивними інфраструктурними доробками виступили:

  • Чічіна Ольга – депутатка Харківської міської Ради, радниця міського голови з питань гендерної політики, к.е.н., доц.;
  • Бібік Наталя – директорка Гендерного центру ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, к.е.н., доц.;
  • Сичов Валерій – заступник начальника Управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради;
  • Фесенко Галина – координаторка проектів Гендерного центру ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, к.філос.н., доц.;
  • Стрельнік Олена – координаторка проекту «Полтава очима жінок», к.соц.н., доц.

Слід зазначити, що на будівельному факультеті ЛНАУ активно й успішно досліджують цю тему під керівництвом доцента кафедри будівництва та архітектури, к.т.н., доц. Фесенко Т.Г.

Зокрема у минулому році було відзначено ІІІ місцем науково-дослідну роботу наших студентів: «Гендер та інвалідність» в контексті архітектурно-планувального моніторингу дитячих майданчиків».

Участь у цьому заході можна вважати черговим кроком до підготовки наукових робіт на ХІ Регіональний науковий конкурс молодих вчених: «Гендерна політика очима української молоді».