ХІ Міжнародна виставка «Іноватика у сучасній освіті»

Извините, этот техт доступен только в “Українська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Цієї осені пройшла ХІ Міжнародна виставка «Іноватика у сучасній освіті». На ній були присутні більше п’ятисот учасників із різних регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Франції, США, Білорусії.

Свою діяльність там і ВП «Луганський державний обласний центр з підготовки, перепідготовки і підвищення кадрів АПК ЛНАУ».

Традиційно під час виставки відбуваються конкурси, що дозволяють відзначити найкращі освітні досягнення її учасників. У результаті експертної оцінки науковців та фахівців «Інституту модернізації змісту освіти», зазначений вище відокремлений  підрозділ #ЛНАУ було нагороджено за активну участь у реформування національної системи освіти.

Щиро вітаємо колектив і керівника цього підрозділу, Олександра Черв’яка, за визнані вагомі досягнення! Та бажаємо й надалі успішно сприяти розвиткові аграрної освіти та отримувати глибоку шану за вашу діяльність і визнання, як в Україні, так і за її межами!