Імплементація англійської мови у викладання спеціальних дисциплін ЛНАУ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

«Lipid metabolism is the synthesis and degradation of lipids in cells» – можна буде почути на занятті. Ні, не на іноземній мові, а під час вивчення спеціальних дисциплін на факультеті ветеринарної медицини. Ні, не в Кембриджському університеті, а в ЛНАУ. Ні, не мрії або далеке майбутнє, а майже сьогодення, бо викладачі активно вчать англійську.

26 вересня 2017 р. у рамках проекту “Англійська мова для університетів”, що реалізується за підтримки Британської Ради в Україні, проведено семінар “Імплементація англійської мови у викладання спеціальних дисциплін ЛНАУ” (“Implementation of English in LNAU special subjects”). У заході взяли участь представники всіх факультетів університету.

Із презентаціями виступили викладачі, які пройшли тренінгову підготовку від British Council:

  • Тупченко Валерія – зав. кафедри загальноосвітніх дисциплін, к.пед.н.;
  • Фесенко Тетяна – доцент кафедри будівництва та архітектури, к.т.н., доц.;
  • Землянський Андрій – старший викладач кафедри ветеринарної хірургії, терапії та акушерства, к.в.н.

Тупченко Валерія презентувала план дій щодо впровадження англійської мови у викладання спеціальних дисциплін ЛНАУ та акцентувала увагу на підвищення лінгвістичної компетенції викладачів.

Землянський Андрій і Фесенко Тетяна поділилися досвідом навчання в Літній школі для викладачів (Teacher Development Summer School on 08-12 July 2017), під час якої вони розробили та презентували авторські міні-лекції:

  • Zemlyanskiy Lipid metabolizm
  • Fesenko Т. Stakeholder-oriented knowledge of urban project management

Дуже хочеться, щоб ця прогресивна ініціатива скоріше implement, тобто втілилася у життя. Наступним же кроком буде вести лекції японською. Чому б ні? Why not? どうしてですか?