Агрокебети Competition. Конкурс проєктів з призовим фондом до 100 000 грн та можливістю комерційної реалізації обраних проєктів

Агрокебети Competition – це щорічний конкурс проєктів серед студентів програми Агрокебети, основною метою якого є пошук перспективних ідей для агробізнесу та їх подальша реалізація за сприяння партнерів програми. Це чудовий шанс для учасників проявити свої лідерські та організаційні здібності, навчитися працювати в командах, оформлювати бізнес-плани та правильно презентувати свої ідеї. Крім того, цього року в конкурсу є призовий фонд до 100 000 грн та можливість комерційної реалізації обраних проєктів разом з компаніями-партнерами програми Агрокебети. Для фокусних напрямків ми маємо партнерів програми, які зможуть поділитися необхідною інформацією, експертно оцінити проєкти та допомогти в їх практичній реалізації. Але ми не хочемо обмежувати вас у виборі тематики, тому якщо у вас є дійсно цікаві пропозиції для інших сфер агробізнесу – подавайте їх без вагань.

Що ми шукаємо для агробізнесу:

Нові бізнес-моделі та бізнес-ідеї

Інновації для працюючих бізнесів

Проривні розробки та перспективні технології

Маленькі покращення, які можуть приносити великі результати

Рішення для підвищення ефективності існуючих процесів та технологій

Актуальні напрямки для розробки проєктів:

Вирощування та переробка бобових

Рішення для багаторічних насаджень

Енергетичні культури та їх застосування

Підвищення ефективності у рослинництві

Інновації у сфері ефективного захисту рослин

Бізнес з нішевими сільськогосподарськими культурами

Підвищення ефективності у тваринництві (молочне скотарство, птахівництво, свинарство тощо)

Хто може брати участь у Агрокебети Competition? На конкурс можуть подаватися проєкти, до команди розробників яких входять мінімум двоє студентів програми “Агрокебети”. Максимальний розмір команди – 5 осіб.

Критерії оцінки проєктів:

Можливість практичної реалізації

Можливість оцінки економічної ефективності

Пропрацьованість та реалістичність бізнес-плану

Глибина опрацювання ідеї, її обґрунтування та презентація

Розуміння порядку наступних дій для реалізації проекту (Roadmap)

Правильність оцінки ринку, на який орієнтовано проект, та ситуації на ньому

Свіжість / Оригінальність / Новизна / Практична цінність

Як подати проєкт? Для будь-якого проєкту потрібно дві основні речі – ідея та команда, тому зараз сконцентруйтеся на цьому завданні та шукайте натхнення! 16 листопада 2020 р. на даному сайті проєкту “Агрокебети” (https://agrokebety.com) ми опублікуємо шаблон презентації, на основі якого вам потрібно буде представляти свій проєкт. 30 листопада 2020 р. ми відкриємо онлайн-реєстрацію проєктів, яка триватиме до 6 грудня 2020 р.

А далі все залежить лише від журі та якості ваших проєктів! 🙂

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори