Агрономи навчаються в ПАТ «Альянс»

Луганський національний аграрний університет продовжує дивувати. З якою швидкістю та легкістю тут можуть перетворювати хмарні перспективи в реальні можливості, у сьогодення!

18 травня ми знайомимося з керівництвом агрохолдінгу ПАТ «Альянс», а вже 27 травня для студентів агрономічного факультеті на базі цього підприємства було проведено практичне заняття з теми: «Овочівництво закритого ґрунту».

Заняття відбулося на базі тепличного комплексу з метою ознайомлення з повним циклом вирощування овочів, зокрема томатів, огірків, перцю. Під час заняття приділили увагу й вивченню сучасних технологій подачі живильних розчинів до коренів рослин й устаткуванню хімічних лабораторій для контролю за якістю продукції.

Хочеться ще раз наголосити на важливості, а точніше на не замінності, подібних занять для студентів. Адже лише під час занять на виробництві можливо задіяти усі органи відчуття і сприйняття. Це сучасний інноваційний метод навчання, своєрідне «5D», ефект повного занурення в тематику та проблематику вивченого матеріалу. Лише так можна досягти чіткого усвідомлення того, що вивчається і для чого, своєрідного наочного взаємозв’язку між освітою та майбутньою професією.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори