Активна громадська діяльність

18 вересня 2021 року ЛугНАУ разом із мільйонами активістів із 180 країн світу долучився до заходів Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

Організатором цієї акції був Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine», у м. Слов’янськ – осередок громадського суспільства та партнерства «Друкарня». Координатором від студентського самоврядування ЛугНАУ стала здобувачка освіти факультету ветеринарної медицини, біологічних та харчових технологій, спеціальності: «Екологія» – Оксана Хоперскова.

Представники ЛугНАУ прибирали локацію на озері Ропне м. Слов’янська. Команда університету, у кількості 20 осіб, у суботній день вийшла зробити місто більш чистим та комфортним. У її складі були не лише здобувачі освіти ЗВО, а й співробітники та навіть їхні діти. Вік учасників від 3+ …

За вагомий внесок у розвиток молодіжного волонтерського руху, корпоративної соціальної відповідальності, формування серед громадян національної культури чистоти, правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля кожен учасник (та команда в цілому) отримав подяку.

Дбаймо про навколишнє середовище разом: країна починається з тебе!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори