Актуальні проблеми пакувальної індустрії «Золотий каштан»

На базі Національного університету харчових технологій 8 листопада 2016 року в місті Києві відбулася підсумкова Міжнародна науково-практична конференція XI Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії «Золотий каштан», на якій свої наукові роботи захистили переможці конкурсу. Конкурс проводився Клубом пакувальників України та ІАЦ «Упаковка» за підтримки Міністерства освіти та науки України.

Цього року на конкурс були подані 55 робіт з 17 вищих навчальних закладів, що представляли 8 міст України. Подані на конкурс роботи, оцінювалися у 5 номінаціях:

  • «Конструювання та дизайн упаковки» (27 конкурсних робіт);
  • «Технології та обладнання виготовлення пакувальних матеріалів та упаковки» (11 конкурсних робіт);
  • «Технології пакування та пакувальне обладнання» (13 конкурсних робіт);
  • «Упаковка – елемент логістики» (2 конкурсні роботи);
  • «Технології і обладнання переробки використаної упаковки» (1 конкурсна робота).

Рішенням журі, до складу якого увійшли провідні фахівці з підприємств галузі й які оцінювали конкурсні роботи за 10-бальною шкалою, були визначені 20 переможців конкурсу. У номінації «Конструювання та дизайн упаковки» переможницею стала студентка 5 курсу факультету харчових технологій нашого університету Катерина Шевченко, яка була нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки України та золотою медаллю від Клубу пакувальників України, а науковому керівнику – зав. кафедри технології молока та молокопродуктів Валентині Федоровні Могутовій була вручена грамота Клубу пакувальників.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори