Аліна Давидова – новий студентський ректор

#обличчяЛНАУ: АЛІНА ДАВИДОВА – студентка агрономічного факультету, 3 курс, теперішній студентський ректор.

Студенти, ви розбили правильний вибір! Тепер студентство ЛНАУ під опікою вольової та чуйної людини – Аліни Давидової.

Як справжній агроном, вона культивує в собі лише найкраще й власним прикладом надихає інших. «Один в полі не воїн, а ось разом ми, навпаки, сила! – зазначає майбутній ректор у своїй виборчій програмі. – Бере гордість за наших студентів, коли вони досягають яких-небудь висот не лише в навчанні, але й у діяльності, якою вони захоплюються додатково». Надзвичайно активна, до глибини щира, казково неперевершена. Аліна така різнобічна й водночас унікальна!

Аліна активна особистість! Її життєве кредо: «Якщо хочеш чогось досягти, то не слід сидіти, склавши руки!». Вона постійний учасник тренінгів Британської Ради, наукових квестів, міських та загально університетських заходів. Аліна творча особистість! ЇЇ спів не залишає байдужих, її акторські перевтілення не можуть не дивувати,  її жага до життя запалює!

Та для нашої університетської більшості Аліна Давидова є, перш за все, тендітною квіточкою, якою вона постала на Дні творчої молоді 2015!

Аліно, ми вітаємо тебе з новою посадою, студентським визнанням! Ти дійсно гідна кандидатура! Чекаємо на нові перемоги та звершення. Проте впевнені, що  позитивні результати твоєї діяльності не затримаються! Адже в планах у тебе реалізація проекту Activecitizens, націленого на об’єднання ЛНАУ у велику родину! Нехай щастить! 

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори