«Англійська мова для університетів»

Do you speak English? Звісно… Уже немає необхідності переконувати сучасну молодь у важливості знання іноземних мов, проте спонукання й допомога не бувають зайвими. Із думкою про вас, шановні студенти, Луганський національний аграрний університет приєднався до проекту Британської Ради – «Англійська мова для університетів». Для нас і вас це крок до покращення рівня володіння англійською мовою, що, у свою чергу, – шанс проявити свою активність у різноманітних заходах міжнародного рівня.

25 травня 2017 року пройшла перша інформаційна зустріч, що проходила в приміщенні Британської Ради у Києві. ЇЇ відвідали Олексій Анатолійович Овчаренко, проректор із навчально-наукової роботи, кандидат технічних наук, доцент; Валерія Володимирівна Тупченко, завідувач кафедри загальноосвітніх дисциплін, кандидат педагогічних наук. Під час цього заходу відбулася презентація проекту – «Англійська мова для університетів», встановлені пріоритетні напрямки роботи з його реалізації та обговорено питання щодо участі в ньому викладачів нашого університету.

Забігаючи наперед, зазначимо, що в рамках цього проекту заплановано літню школа для викладачів спеціальних дисциплін (із 14 по 19 липня 2017 рок) та викладачів іноземної мови (із 13 по 19 липня 2017 року).

Викладачі Луганського національного аграрного університету відкриті до змін, готові вчитися, навіть під час відпустки. Тож бери приклад із педагогів!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори