Анонс IT семінару “Інновації, засновані на ІТ –від аутсорсингу до розробки конкурентоспроможних продуктів та послуг” для IT підприємців та підприємниць Донецької та Луганської областей.

Ви майбутній IT підприємець або підприємниця або давно відома IT компанія, яка шукає шляхи розробки власних IT продуктів?

В вересні 2020 року проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) та Інноваційний холдинг “Сікорскі Челендж” підписали грантову угоду “Стартап школа Sikorsky Challenge: сприяння інноваційному розвитку та підприємницькій діяльності стартапів в цільових університетах Донецької та Луганської областей”.

В рамках цього проєкту “Сікорскі Челендж” проводить одноденні семінари “Інновації, засновані на ІТ – від аутсорсингу до розробки конкурентоспроможних продуктів та послуг” для IT сектору. Мета семінару – обговорити шляхи просування IT компаній від аутсорсингу до розробки власних продуктів, програм та застосунків, що забезпечують їх стійкість та конкурентоспроможність на ринку.

Унаслідок місцеві підприємці ІТ-сектору отримують навички, які допоможуть їм монетизувати свої інноваційні ідеї за допомогою підходу на основі мінімально життєздатного продукту (MVP) та незалежної підприємницької діяльності, орієнтованої на розробку продукту.

Семінари проводяться Ігорем Пеером – бізнес-тренером з двадцятирічним досвідом в стратегічному плануванні, венчурному бізнесі на ранніх стадіях, розвитку бізнесу та маркетингу. Ігор є радником Міністерства економіки та промисловості Ізраїлю зі стартап-проектів “MAOF”, членом правління Ізраїльської бізнес-асоціації, засновником та директором бізнес-інкубатора “BeNextIT” (Ізраїль) та співзасновником інноваційної екосистеми eAZI Start (Азербайджан).

Чергові семінари відбудуться:

  • 14.06.2021 Луганський національний аграрний університет, м. Старобільськ, Слобожанська 68 (координатор Сергій Сергієнко, тел. +380669851731).
  • 16.06.2021 Луганський національний аграрний університет, м. Слов’янськ, вул. Свободи 23, 2 поверх, конференц-зал (координатор Сергій Сергієнко, тел. +380669851731).

Реєстрація для участі у семінарі за посиланням https://bit.ly/2U0NEKk

У зв’язку з карантинними обставинами кількість учасників оффлайн-семінару обмежена (20 осіб).

Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого Інноваційному холдингу Sikorsky Challenge  в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст цієї публікації є відповідальністю Інноваційного холдингу «Сікорскі Челендж» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори