…а наша місія здійсненна…

Студентське самоврядування ЛугНАУ провело зустріч із здобувачами освіти нового набору. Це дуже важливо, адже нові здобувачі – це нові запити та нові потреби, про які швидше дізнаємося із особистих зустрічей!

Під час знайомства відбулася презентація діяльності органів студентського самоврядування: мета, завдання, принципи роботи. Перший курс був запрошений до лав Студентської Ради, адже попереду вибори. Родзинкою зустрічі стали активності, спрямовані на тімбілдинг, такі як «Місія нездійсненна» тощо. Цікаво те, що багато ігор взято студентами із літніх тренінгів. Ось так, навчаючись, навчають!

Судячи із зацікавленості та активності студентів нового набору, щиро сподіваємося, що лави студентського самоврядування поповняться перспективними лідерами та студентське життя завирує з новою силою!

Більше фото

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори