Банківські заняття економістів

Для студентів економічного факультету, що навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» було проведене виїзне практичне заняття на базі Харківського головного регіонального управління ПАТ комерційного банку «ПриватБанк». Заняття було проведене керівником регіонального центру з підбору персоналу Поповим Ігорем Олександровичем. Тому студенти мали можливість обговорити усі питання, що їх цікавлять, безпосередньо із фахівцем-практиком із банківської справи. Жваве обговорення викликала тема використання сучасних послуг, таких як інтернет – банк «ПРИВАТ24», SMS-банкінг, мобільні додатки, сучасні платіжні картки, інтернет-картки тощо.

Хочеться ще раз наголосити, що подібні заняття – це занурення у світ майбутньої професії, це змога на власні очі побачили щоденну роботу спеціалістів різних галузей. Економічний факультет ЛНАУ «попрацював» у різних структурних підрозділах «ПриватБанку», таких як: відділ з обслуговування фізичних та юридичних осіб, відділ по роботі з VIP – клієнтами, відділ продажи банківських продуктів, call-центрі та інших, а, отже, ознайомились із основними функціональними обов'язками банківських службовців.

Подібні заняття – це інноваційний метод навчання, це унікальна можливість стати фахівцем, який відповідає сучасним вимогам ринку праці. Під час практичного заняття в «ПриватБанку» студенти дізнались про дистанційне проходження онлайн-практики з банківської справи, менеджменту та маркетингу в банках, а також про можливість працевлаштування в банківській установі (за детальною інформацією звертайтеся до завідувача виробничою практикою).

Дякуємо студентам за їхню активність, співробітникам та викладачам за організацію і проведення заняття та «ПриватБанку» за гостинність.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори