Бонуси студентської активності

Представники студентського самоврядування ЛНАУ та й всі охочі студенти завжди активно беруть участь у різноманітних проектах та ініціативах, організованих Координаційним центром переміщених ВНЗ. Подібні заходи, за відгуками учасників, мають мотиваційну силу, пробуджують активність та зацікавленість студентів, налагоджують міжуніверситетські зв'язки. До того ж переважна більшість із цих заходів є абсолютно безкоштовною для учасників!

Ось відгуки Софії Юркової (голова студентського самоврядування ННІ будівництва) та Вікторії Пішохи (голова студентського самоврядування ННІ ветеринарної медицини), які відвідали ІІІ засідання Ради переміщених ЗВО та взяли участь у триденному тренінгу з проектного менеджменту у смт. Славське Львівської області.

Софія: «Я навчаюся на спеціальності, не пов'язаною з менеджментом та управлінням проектами. Проте лише за три дні дізналася про проекти дуже багато: про проектні цикли, про дерево проблем, про визначення проблематики та мети за методикою SMARTED,  а головне, як презентувати свою ідею. І вся ця інформація подавалася в легкій та доступній формі, тобто дуже зрозуміло!»

Вікторія: «Згодна з вище сказаним! Хочеться подякувати тренерам Дем’яну Петрику та Юлії Піскорській, а також Координаційному центру переміщених ВНЗ за можливість взяти участь у тренінгу та поспілкуватися з представниками органів студентського самоврядування інших університетів, обговорити проблеми сучасної молоді і, звісно, обмінятися досвідом».

Софія: «Дуже раджу іншим студентам активно долучатися до подібних ініціатив, бо це неймовірний мозковий штурм і незабутні враження».

Отже, приєднуємося до порад наших студенток і в черговий раз наголошуємо: БУДЬТЕ АКТИВНИМИ! Це найголовніша умова, щоб ваші студентські роки були максимально корисними та сповненими вражень!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори