Булінг…Знаю! Дію!

Для забезпечення сприятливого морально-психологічного клімату, а також у рамках затвердженого плану заходів щодо запобігання та протидії булінгу та будь-якого виду насильства, в Університеті ведеться активна діяльність: інструктування працівників щодо дій персоналу в разі зіткнення з випадками булінгу та інших видів насильства, перевірена інформаційна доступність правил поведінки та нормативних документів з профілактики булінгу на факультетах/ННІ тощо.

Куратори академічних груп постійно працюють зі студентською молоддю щодо попередження булінгу в студентському середовищі, проводяться регулярні бесіди щодо форм, причин, заходів запобігання та протидії булінгу та насильства. Зокрема на кожному факультеті/ННІ відбулися кураторські години: «Як запобігти булінгу?»

Також для працівників Університету було організовано масове проходження курсу на платформі Prometheus «Протидія та попередження булінгу (цькування) в закладах освіти». По відгукам працівників, які пройшли цей курс та одержали відповідні сертифікати, отримана інформація є дуже корисної як і для працівників закладу освіти, так і для соціально відповідальних громадян – доступна теорія, багато практичних рекомендацій.

До заходів із протидії та запобігання булінгу та інших видів насильства активно залучена й студентська молодь. Лідерами студентського самоврядування було організовано та проведено виставку інформаційних плакатів: «Булінг…Не мовчи». Тематична виставка з цієї тематики зроблена й у бібліотеці Університету, куди й зараз можна завітати та ознайомитися з матеріалами.

На офіційному сайті Університету є вкладка про запобігання булінгу та будь-якому виду насильства, де можна ознайомитися з нормативними документами та університетськими заходами у рамках цієї діяльності.

Також нагадаємо, що в Університеті є «Скринька довіри», куди ви можете звернутися у разі, якщо стали свідком булінгу або зазнали його проявів на собі. Не залишайтеся зі своїми проблемами на самоті!

Ми докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити кожному комфортний мікроклімат для роботи й навчання, але в цій діяльності важливий внесок усіх. Тож не залишаймося байдужими до найменших проявів нетолерантного поводження, агресії, навіть прихованої, адже лише спільними зусиллями ми можемо запобігти булінгу та іншим проявам насильства в нашому колективі.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори