Біолого-технологічний факультет ЛНАУ

Чи знаєте ви, що ще на початку 1900-х років корів доїли вручну? Що будь-які дії в аграрному секторі, зокрема в тваринництві, були узгодженні з фазами Місяця? Чи то наслідування традицій, чи то марновірство, але, на щастя, ті часи минули! Сьогодні тваринництво – це галузь виробництва, де широко застосовуються новітні технології.

Як же зберегти мудрість поколінь та ефективно використовувати її на сучасному інноваційному рівні? Як забезпечити якісними продуктами харчування тваринного походження населення у достатній кількості? Як збільшити експортний потенціал цієї галузі? Як стати фахівцем щодо розведення, годівлі та утримання худоби? Цими секретами викладачі Луганського національного аграрного університету поділилися з абітурієнтами Луганської області.

У квітні 2018 року у ВП «Старобільський технікум ЛНАУ» відбулася зустріч-лекція: «Особливості спеціальності: «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» на прикладі технологій скотарства», на яку були запрошені абітурієнти області, випускники технікуму та всі охочі. Викладачі ЛНАУ, Германенко О.М. (декан біолого-технологічного факультету, к.е.н., доц.), Шабля В.П. (завідувач кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва, д.с.-г.н., с.н.с.), Ткачова І.В. (доцент кафедри технології виробництва і переробки продукції тваринництва, к.с.-г.н., с.н.с.), Шахова Ю.Ю. (доцент кафедри розведення та генетики тварин, к.с.-г.н., с.н.с.), зустрілися зі своїми потенційними майбутніми студентами, щоб спростувати архаїчні уявлення про спеціальності біолого-технологічного спрямування. Зокрема, Володимир Петрович Шабля розповів про впровадження інноваційних шляхів підвищення ефективності виробництва та переробки продукції тваринництва залежно від умов розведення, годівлі та утримання, наявного обладнання для переробки молока, м’яса, вовни, меду тощо. Олександр Миколайович Германенко наголосив, що за роки навчання на кожного чекатиме ще більше надзвичайних відкриттів, і той, хто обере фах, пов’язаний із галуззю тваринництва, жодного разу не пожалкує про свій вибір!

Тож, шановні абітурієнти з усієї України та інших держав, біолого-технологічний факультет ЛНАУ чекає на вас! Нагадуємо, що доки всі люди не стануть вегетаріанцями, доти спеціальності, які ви здобудете, будуть затребувані на ринку праці!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори