Вересень – час на кіно!

Вересень – час на кіно! І не тільки осіння меланхолія, м’якенький плед, теплий чай нагадують про це. На початку осені маємо декілька кінематографічних дат: День українського кіно, який відзначаємо щороку 12 вересня, та 125-річний ювілей початку кінематографа в Україні  (13.09.1896  – відбувся перший кінопоказ у приміщенні львівського Пасажу Гаусмана). А головне, у серпні цього року мали визначну дату – 80-річний ювілей з дня народження Богдана Ступки.

Ці дати ЛугНАУ відзначив переглядом фільму за участі видатного актора та діяча мистецтв України Богдана Ступки «Відторгнення».

До початку перегляду співробітники Центру патріотичного та культурно-естетичного розвитку студентів розповіли цікаві факти життєвого та творчого шляху видатної постаті українського кінематографу Богдана Сильвесторовича Ступки. Після, дізнавшись про його життєві принципи, непересічний патріотизм і неперевершений талант, присутні змогли вповні насолодитися неперевершеною акторською майстерністю.

Тож, перегляд кінострічки був не тільки естетично приємним, а й інформативним! Дякуємо всім присутнім!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори