Вивчаємо англійську мову

На вулицях Харкова часто можна почути іноземну мову й за бажанням познайомитися з іноземцем. Саме так вчинив наш викладач, запросивши на заняття носія англійської мови, щоб ми перевірили свої знання та навички розмовної мови, а також вміння самопрезентації в нетиповій обстановці.

20 червня 2019 року відбулася зустріч із дивовижною дівчиною з Техасу Христиною, яка з легкістю викликає прихильність до себе та своєю відкритістю схиляє до спілкування іноземною мовою, хоча, здавалося би, ти не вмієш. Однак це не так! Завчені в школі та університеті фрази: слова для знайомства, вислови про університет, житло, країну, рівень розвитку промисловості та сільського господарства в Україні – починають вигравати новими, яскравими й цікавими нотками при живому спілкуванні. Зрозуміло, дуже важливо мати хороший словниковий запас іноземних слів і знати принципи побудови речень, питань, тобто без основ граматики нікуди! Якщо ж твої знання – не на достатньому рівні, let'sstudy!

Учитися ніколи не пізно! Учитися просто необхідно, особливо якщо це розширює твої можливості самореалізації в тисячу разів! Вивчити мову, навряд чи, вийде, її потрібно безперервно вивчати! Постійна практика запорука успіху. Саме для цього в ЛНАУ працює мовна студія Dialogue, де можуть допомогти новачкам швидко піднятися на більш високий рівень, а впевненим знавцям – практикувати свої навички, живого спілкування в тому числі. Одним словом, є кілька умов для досягнення мети у вивченні мови: навчання в мовній студії Dialogue і TTT:

time – певна кількість часу, який ви можете виділити на вивчення мови;

training – виконання щоденних вправ, які необхідні саме для вашого навчання;

teacher – наявність викладача, який допоможе досягти очікуваних результатів і розібратися в індивідуальних труднощах і особливостях.

Форми, методи та підходи до навчання в мовній студії  Dialogue сприяють зростанню мотивації. Поспілкуватися з носієм мови, зробити захоплюючий проект і багато іншого! Решта залежить від ваших особистих старань! Головне – відкинути невпевненість, іти до своєї мети та прагнути сьогодні бути краще, ніж учора!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори