Викладачі Луганського національного аграрного університету взяли участь в наймасштабнішій події цього літа – «УКАБ Агротехнології»

Під час демопоказів викладачі ознайомилися з роботою зернозбиральних комбайнів, сівалок та посівних комплексів, розкидачів мінеральних добрив, самохідних і причіпних обприскувачів, агродронів, агрегатів Strip-till, глибокорозпушувачів, плугів, дискових борон, дисколапових агрегатів. Загалом понад 50 агрегатів від топових вітчизняних та закордонних виробників були випробувані на полі площею 50 га. Демонстрація техніки відбувалась у полі під супроводом експерта Віктора Сича. Олександр Гірман, головний агроном компанії ІМК, провів семінар із практичними кейсами. Всі учасники заходу залишилися надзвичайно задоволеними, а також отримали сертифікати про підвищення кваліфікації. Викладачі ЛугНАУ, які відвідали захід, вдячні керівництву проєкту «Агрокебети-Схід», Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України» за надану можливість із підвищення кваліфікації. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Переглянути всі фото матеріали

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори