Випускний у Старобільську

Луганський національний аграрний університет – більше ніж навчальний заклад, це дружня родина, із сімейними звичаями, святами та подіями. Що є традиційним для університетської родини влітку? Звісно, день нового життя, коли внутрішні лічильники кожного студента обнуляються для початку відліку нових мрій, нових здобутків, нових життєвих шляхів, нових зустрічей, нових місць. Довгоочікуваний день із солодким присмаком незвіданісті, приправлений гірчинкою прощання. Випускний.

Як відомо, університет веде свою освітню діяльність не тільки в Харкові, а й на базі ВП «Старобільський технікум ЛНАУ». Там навчаються студенти Луганського національного аграрного університету освітнього рівня «бакалавр» за п’ятьма спеціальностями «Агрономія», «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», «Ветеринарна медицина», «Агроінженерія» та «Харчові технології». За чотирма з них в цьому році відбувся перший випуск – 81 випускник. Дипломи бакалаврів вручив проректор із навчально-наукової роботи Олексій Анатолійович Овчаренко. Він привітав молодих фахівців та побажав їм займати активну життєву позицію, досягти значних успіхів у майбутній професійній діяльності, не забувати рідний університет, де можна продовжити навчання в магістратурі чи аспірантурі, завжди пам’ятати товаришів, із якими пліч-о-пліч навчалися, викладачів, які стали близькими друзями. Побажав міцного здоров’я та витримки.

Було висловлено сподівання на подальшу активну співпрацю між університетом та технікумом заради зручності забезпечення усіх охочих абітурієнтів аграрною освітою на вищому рівні.

P.S.: Випускники, не забудьте подати свої документи для вступу в Луганський національний аграрний університет. Із 12.07 в університеті розпочинається вступна кампанія.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори