Випуск-2017

Цьогорічний випускний Луганського національного аграрного університету у м. Харків був не хмарний, а урочисто-традиційним.

Вручення дипломів відбулося в конференц-залі. Із привітальним словом до вже не студентів, а молодих фахівців, звернулися ректор Микола Володимирович Брагінець, проректор із навчально-наукової роботи Олексій Анатолійович Овчаренко, декан по роботі з іноземними студентами Ольга Володимирівна Орлова-Курилова, помічник ректора Катерина Олександрівна Родіонова (за сумісництвом чарівна ведуча заходу).

Раділи й сумували. Університет випускає своїх найталановитіших, найактивніших, найрозумніших. Бажаємо вам, шановні випускники, не розгубитися й не розгубити даремно знання, вміння та навички отриманні за роки навчання. Хай ваша професія стане хобі, яке гарантує добробут, процвітання та успіх. Не забувайте своїх університетських зв’язків – це зав’язі, що матимуть гарні плоди: підтримка, дружба, віра, надія, любов. Двері університету для вас будуть завжди відкритими.

Так як, ЛНАУ – не стіни. ЛНАУ – це всі ВИ!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори