Виставки, екскурсії та інші цікавинки практичного навчання

В одному з авторитетних досліджень топ-менеджера Британського музею зазначалось, що знання ми отримуємо різними шляхами, а задача музеїв набагато глибша – змінити людей! Чи дійсно музеї мають таку трансформаційну силу? Чи відповідають експозиції уподобанням сучасних відвідувачів? А можливо, похід у музей може стати ефективним інструментом закріплення теоретичних знань?

За відповідями на ці запитання, за цікавими враженнями та додатковою навчальною інформацією студенти та викладачі факультету біологічних та харчових технологій ЛНАУ нещодавно відправилися до Державного музею природи Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна. Відвідали тематичні екскурсії: «Різноманіття тваринного світу», «Еволюція органічного світу», «Селекція тварин та рослин», «Охорона природи». Тематика екскурсій цього закладу різнобічна, кожен поціновувач (студенти будь-якого факультету ЛНАУ) зможе знайти те, що відповідає його уподобанням.

Тож, сподіваємось на продовження цього корисного досвіду та пропонуємо шановній студентсько-викладацькій спільноті активно приєднуватися до інтелектуального, емоційного та духовного збагачення у музеях!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори