Всеукраїнський диктант єдності вперше написали і в нашому університеті

9 листопада, у День української писемності та мови, традиційно відбувся диктант національної єдності. Це унікальна акція, яку НРКУ започаткувала ще 2000 року. Відтоді щороку цього дня українці – від великого до малого – беруть участь у написанні радіодиктанту та з’ясовують, наскільки добре знають рідну мову. Подібні диктанти рідної мови існують у багатьох країнах світу, зокрема, у Польщі, Китаї, Франції. Але важливо те, що радіодиктант – це не перевірка знань рідної мови, це не хизування здобутою високою оцінкою чи отриманим подарунком. Це незабутнє відчуття єдності всієї громади, розуміння, що в ці хвилини сотні тисяч твоїх співгромадян літера за літерою виводять речення радіодиктанту, і ти живеш,і мислиш, і дихаєш в унісон з усією нацією.

У цьому році до тих, хто вирішив написати диктант єдності, долучилися також студенти та викладачі Луганського національного аграрного університету . 9 листопада об 11 годині в трьох аудиторіях вишу зібралося близько 160 святково вбраних студентів факультету харчових технологій і механізації сільського господарства економічного, будівельного, ветеринарного, біолого-технологічного та агрономічного факультетів. А поряд зі студентами писали диктант і викладачі. І ще незрозуміло, хто хвилювався більше!

Це була наша перша спроба, і, може, не все вийшло ідеально, але відчуття свята і справжнього єднання панувало в наших аудиторіях, отже, ми зібралися недаремно. Бо ця акція справді поєднала нас незалежно від віку, освіти, життєвого досвіду чи соціального статусу , подарувавши особливе відчуття причетності до творення спільної справи. Про це можна багато писати, але подивіться на наших студентів, подивіться на наших викладачів – і ви зрозумієте, що радіодиктант – це те, що варто хоча б раз один раз НАПИСАТИ!Майбутні агрономи та землевпорядники, будівельники та ветеринарні лікарі, менеджери та маркетологи, бухгалтери та фінансисти, інженери-технологи та інженери-механіки, аспіранти та викладачі НАПИСАЛИ! Тож приєднуйтеся до нас у наступному році!

Листи з написаними диктантами надходять не лише з усіх куточків України, а також з країн Європи, Канади, Таїланду, Аргентини. І серед цих листів у цьому році конверт з диктантами, написаними нашими студентами й викладачами!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори