Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Сьогодні Луганський національний аграрний університет долучився до написання 19-го «Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності».

Зрозуміло, що в аграрному закладі філологів не навчають, проте «мова – це основа нації», а також фундамент професійного успіху кожного. Співбесіди, резюме, презентації, доповіді та навіть наукові відкриття розкриваються лише завдяки лінгвістичним засобам! Тому всім нам вкрай необхідно вдосконалювати свої мовні компетенції! Чим й займалися сьогодні співробітники, викладачі та студенти ЛНАУ і в Слов'янську, і в Іллінівці, і в Старобільськ, і в Веселому, і в Харкові!

Ця акція щорічного всеукраїнського диктанту дуже корисна та має не лише навчальну, а й патріотично-виховну мету, а також викликає мегапозитивні емоції в кожного, хто долучився!

Луганський національний аграрний університет має намір щороку приєднуватися до написання диктанту, перевіряти свої знання рідної мови та єднатися з тисячами українців у спільній ідеї!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори