Всеукраїнський Форум вимушених студентів-переселенців «Криза переміщення – Студентські голоси»

Студенти ЛНАУ взяли участь у Всеукраїнському Форумі вимушених студентів-переселенців «Криза переміщення – Студентські голоси» 9-11 жовтня у Вінниці.

Луганський національній аграрний університет представляє студент ветеринарного факультету Слущенко Ярослав.

Олександр Кульга є директором координаційного центру переміщених ВНЗ. Він розповідає, що так звану «зону комфорту» свого часу покинули аж 16 вищих навчальних закладів, загалом це більше 35 тисяч студентів та трохи більше 3 тисяч представників викладацького складу. – Я можу сміливо сказати, що на цьому форумі зібралася справжня еліта українського студентства. Тому що це люди, які загартували свій характер та світогляд у надважких умовах. До того ж, більшість – лідери самоврядування. Але я вимушений поділитися сумною статистикою. Дев’ять переміщених вишів забезпечені комп’ютерною технікою та електронним приладдям лише на 30%, п’ять – не забезпечені зовсім. У цих закладах є не більше 17-18% від обсягу необхідної спеціалізованої літератури. Хотілося б звернути увагу влади на проблему фінансування цих університетів, – наголошує Олександр.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори