Вступ до ЛНАУ

Бажаєш отримати заряд оптимізму та невичерпного позитиву, яскраві емоції, гарний настрій, запальні посмішки й захоплення від отримання нових знань, спілкування, унікальних можливостей? Луганський національний аграрний університет запрошує тебе до своєї університетської родини!

Луганський національний аграрний університет пропонує своїм абітурієнтам значно більш, ніж звичайний ЗВО. Це не лише велика кількість спеціальностей агрономічного, економічного, технологічного, екологічного, ветеринарного спрямування, які, до речі, за багатьма рейтингами є найперспективнішими професіями не тільки в Україні, а й закордоном. Університет, який зміг вистояти та зрости в умовах переміщення, не зрадивши свої місію та переконання, навчить кожного долати труднощі та з надією дивитися в майбутнє, впевнено йти до своєї мети, вірити в себе. Тут розуміють кожного студента та ніколи не залишають віч-на-віч із власними проблемами!

ЛНАУ знає, як бути переможцем! Вступ до ЛНАУ – шлях до успіху! У цьому переконалися тисячі студентів! Тож, не зволікай! Ми чекаємо тебе в дружній родині ЛНАУ!

#вступдоЛНАУ

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори