Відбулася презентація виробничих практик за кордоном

18 березня пройшла презентація виробничих практик за кордоном. Студенти, які раніше вже мали можливість пройти практику, із захватом розповіли про своє перебування за кодоном, умови проживання, праці та відпочинку, особливості кухні, культури та менталітету, запропонували чудові місця для відпочинку, поділились здобутим життєвим досвідом, своїми враженнями від поїздок до інших країн ЄС під час перебування у шенгенській зоні та планами на майбутні виробничі практики вже у Канаді, Америці, Австралії.

Практиканти відповіли на безліч запитань, що виникли у слухачів стосовно строків перебування, кліматичних умов, культурних цінностей, особливостей ведення бізнесу, способів переміщення по Європі тощо. Жодне з поставлених запитань не лишилось поза увагою, а жоден із студентів не залишився байдужим до отриманої інформації.

Чекаємо на подальші зустрічі , запитання та співбесіди і бажаємо всім натхнення та миру!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори