Відбулись весняні візити студентів «Агрокебети-Схід» на агропідприємства

21 травня студенти Луганського національного аграрного університету та Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного втретє за весну поточного року відвідали виробничі потужності аграрних компаній, що працюють у відповідних регіонах.

Луганський національний аграрний університет – «Агротон»
Студенти програми «Агрокебети-Схід» відвідали сади підрозділу «Східний регіон» компанії «Агротон» у селі Садове Мелітопольского району Запорізької області. Компанія веде свою діяльність на території Луганської та Харківської областей, має в обробітку близько 100 тисяч гектарів землі та є компанією повного циклу з вирощування, обробки, зберігання та продажу продукції.

Протягом дня студенти ознайомились із усім технологічним процесом компанії: дізналися про передпосівну обробку ґрунту та сівбу, налаштування сівалок та оприскувачів, дізнались про сумісність тракторів різного класу і різного знаряддя.

 
 
«Організатори візиту дуже вірно зробили: наочно показати сучасне конкурентоспроможне виробництво та техніку, яка забезпечує досить непогані врожаї, – відмітив Олександр Карпенко. – Це краще за будь-яке відео в інтернеті чи за статтю у книзі. Думаю, візит буде на користь, бо бачив блиск в очах студентів».

Сподобався візит і викладачам Луганського національного аграрного університету, які взяли участь у виїзді.

«Для студентів такі візити – можливість побачити аграрний бізнес зсередини, це гарний стимул навчатись, щоб потрапити на це або такого рівня підприємство, – вважає Надія Скнипа, асистентка кафедри агрономії ЛНАУ та координаторка візиту. – Нам показали техніку, вивезли на поля і розказали неймовірно багато цікавого та корисного про щоденну роботу аграрної виробничої компанії».

Микола Карпицький, старший викладач Кафедри загальноосвітньої підготовки ЛНАУ, який супроводжував студентів на виїзді, відмітив важливість спілкування з аграріями-практиками.

«Люди, які мають практичний і, що важливо, успішний досвід роботи, є неоціненним джерелом перевіреної інформації», – сказав він.

Цікавим та пізнавальним назвали виїзд студенти програми «Агрокебети-Схід».

«Мені сподобалась детальна інформація про налаштування техніки для обробки великих площ землі», – поділився спогадами Мартиненко Володимир, студент ЛНАУ. Налаштування техніки та її кількість вразили і іншого студента ЛНАУ, Олександра Бондаренко«Дуже цікаво побачити, що сучасне аграрне підприємство має такий автопарк. Для мене це свідчення розвитку агросфери, у якій саме через це і хочеться працювати».

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори