Відкривай світ з ЛНАУ

Що ви знаєте про Данію? Напевно, не так багато. Проте студенти Луганського національного аграрного університету можуть поділитися особистими, у переважній більшості позитивними, враженнями від перебування в цій країні, бо пройшли там професійну практику. Активність вибору підприємств Данії для набуття досвіду нашими студентами не лишилась непомітною та відкрила нові можливості для подальшого співробітництва університету з агенцією міжнародного працевлаштування та імміграції. Зокрема, наприкінці листопада відбулася зустріч керівництва та міжнародної служби ЛНАУ з представниками Державної міграційної служби Королівства Данія, Ніколаєм Хартманом та Яне Нільсен.

Візитери під час зустрічі з ректором виявили зацікавлення щодо історії переміщення університету, стратегії подальшого розвитку та планів на майбутнє, ознайомилися з процесом та програмою навчання. Було розглянуто особливості проходження практики та можливі напрямки співробітництва з міграційною службою Королівства Данія, у якому зацікавлені обидві сторони.

На думку представників міграційної служби та адміністрації ЛНАУ, студенти переміщеного університету – це люди, здатні вийти із зони комфорту, а значить, спроможні підкорити світ! Тож, шановне студентство Луганського національного аграрного університету, звершуйте покладені на вас надії!

P.S.: За більш детальною інформацією щодо питань проходження міжнародної практики та стажування звертайтеся до міжнародної служби університету.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори