Відкрита лекція на честь 150-річчя з дня народження Михайла Грушевського

У вересні 2016 р. для студентів перших курсів усіх факультетів Луганського національного аграрного університету була прочитана відкрита лекція: «Історична роль, громадсько-політична і наукова діяльність М. Грушевського в українському державотворенні і науці».

Здавалося б студенти аграрного ВНЗ, для чого їм лекції з історії? Проте ЛНАУ впевнений, що без минулого немає й майбутнього, без знання своєї історії не може відбутися формування національної ідентифікації, свідомості. Історичне знання займає вагому частину у вихованні молоді взагалі. Саме тому студенти ЛНАУ відвідали лекцію, приурочену 150-річчю з дня народження Грушевського М. С., видатного українського науковця та непересічної особистості. Провела її доцент кафедри історико-філософських дисциплін, кандидат історичних наук Ірина Олександрівна Шандра. Під час лекції було освітлені такі питання: історико-політичні ідеї Грушевського; роль особистості в історії; історичний портрет науковця і політика; основні наукові роботи Грушевського та вшанування його пам’яті. Спільний перегляд науково-популярного фільму «Обличчя купюри: Михайло Грушевський» спонукав до роздумів над значенням наукових і державотворчих надбань М. С. Грушевського в історії української державності.

Вивчення історії та знання життєвого шляху видатних постатей важливо, бо ЛНАУ впевнений, що на кожного з наших студентів чекає велике майбутнє, і про когось з них також читатимуть лекції.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори