Візит голови Асоціації фермерів Королівства Данії

На сьогодні Данія – одна з найперспективніших країн щодо проходження міжнародної практики для студентів аграрних ВНЗ, адже 2/3 земель цієї країни мають аграрне застосування. Для ЛНАУ це не є новиною. Студенти Луганського національного аграрного університету проходили й проходять там практику, починаючи з 2002 року. Проте, як відомо, міжнародна служба нашого університету ніколи не зупиняється на досягнутому, постійно розширюючи кордони співробітництва та збільшуючи можливості для студентів.

Саме з метою розширення контактів та налагодження плідних взаємин з аграрними підприємствами Данії у Луганський НАУ м. Харків 29 листопада з офіційним візитом приїхав голова Асоціації фермерів Королівства Данії Пітер Топ. Під час цього заходу було насамперед обговорені основні питання щодо проходження практики в цій країні для студентів нашого університету. Результатом стало підписання договору про співпрацю з Пітером Топом. Це, у свою чергу, є новою можливістю для поглиблення практичних навичок студентів, отримання незамінного досвіду роботи на новітньому обладнані, із використанням сучасних технологій, розширення світогляду, шляхом залучення до культури, традицій та звичаїв Королівства Данія. Проте, найголовніше, це має стати значним стимулом для вивчення англійської мови та отримання сертифікату рівня А2 (Мовна студія «Діалог» чекає на вас, студенти!).

denmarkfirm_02

Міжнародна служба докладає максимум зусиль, щоб студентські роки не пройшли дарма. Двері кабінету цієї служби відчинені для кожного студента ЛНАУ майже цілодобово. Проте пам'ятаймо, що кожен сам будує своє майбутнє. Тож не втрачайте жодної щедро пропонованої можливості!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори