Візит на «Агротрейд» студентів новітньої магістерської програми «Агрокебети»

За сприяння Проєкту USAID «Економiчна підтримка Східної України» здобувачі 1 курсу спеціальності 201 «Агрономія» новітньої магістерської програми «Агрокебети» й науково-педагогічний склад кафедри агрономії та лісівництва Луганського національного аграрного університету 9 квітня 2021 року отримали можливість відвідати насіннєвий завод компанії «Агротрейд», який знаходиться в с. Шелестове Коломацького району Харківської області.

Враження від поїздки у студентів і колективу ЛугНАУ склалися дуже позитивні. Усі співробітники компанії «Агротрейд» надзвичайно зібрані, доброзичливі й керуються кращими людськими цінностями.

Студентів ЛугНАУ на підприємстві зустріли з великою повагою та турботою. Під час візиту здобувачі вищої освіти ставили багато питань професійного характеру і на всі їх отримали обґрунтовані змістовні відповіді.

Представників ЗВО вразили потужність і оснащення насіннєвого заводу, обсяги та якість робіт із підготовки кондиційного насіння. Під час огляду демонстративних посівів вітчизняних і зарубіжних сортів озимої пшениці здобувачі наочно переконалися в доброму стані рослин і високій ефективності агрозаходів.

Слід також відзначити, що «Агротрейд» зацікавлений у працевлаштуванні висококваліфікованих молодих спеціалістів із агрономії, пропонує їм високу заробітну плату, комфортабельне житло, а також можливості кар’єрного росту.

Після закінчення заходу магістранти висловили щирі слова подяки співробітникам компанії та організаторам цього дуже цікавого й насиченого візиту.

Нагадаємо, що серія візитів на аграрні підприємства є лише частиною низки заходів в рамках гранту «Агрокебети-Схід» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Агрокебети – це удосконалена магістерська програма, створена у співпраці бізнесу і навчальних закладів. ЇЇ завдання – «перезавантажити» аграрну освіту, наблизити її до рівня університетів високорозвинутих країн та забезпечити українські аграрні компанії висококваліфікованими працівниками, а випускників – високооплачуваним робочим місцем. Серед інших заходів, спрямованих на підвищення рівня практичних навичок: лекції від провідних українських та міжнародних експертів для студентів та викладачів в рамках підвищення кваліфікації, менторська підтримка кожного студента висококваліфікованим представником аграрної компанії, потужна виробнича практика.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори