Вільний простір для спілкування «Освітнє кафе»

image_2021-02-09_16-17-09

Зображення 2 з 3

Як працює університетський комунікативний майданчик «Скринька ідей»? Просто та ефективно! Нещодавно здобувачі вищої освіти написали туди своє звернення до адміністрації з приводу консультативної та інформаційної підтримки щодо питань, які виникають під час освітнього процесу – і вже 9 лютого відбулася перша зустріч в «Освітньому кафе» – новоствореному вільному просторі для спілкування.

Освітнє кафе – це можливість у неофіційній затишній атмосфері поспілкуватися, вирішити питання, отримати достовірну інформацію. Теми обговорення визначаєте ви, зробивши передзамовлення у «Скриньці ідей». Систематичне впровадження цієї форми заходу дозволить вести конструктивний діалог здобувачів вищої освіти з адміністрацією Університету щодо гострих питань та незрозумілостей. Особливо, коли виникає потреба у більш детальній роз’яснювальній роботі зі здобувачами вищої освіти.

Пройдемо слідами дебютної зустрічі! Отже, 9 лютого 2021 року о 16-00 на корпоративній платформі Тeams адміністратор «Освітнього кафе» та модератор заходу Світлана Цвяткова гостинно зустріла перших відвідувачів, а їх було чимало. Меню було насиченим:

Закуска: «Сертифікатний мікс!»

Здобувачі дізналися про визнання результатів навчання з неформальної та інформальної освіти! Пригостив цією стравою в. о. завідувача кафедри загальноосвітньої підготовки факультету агрономії та будівництва Університету Денис Геннадійович Рудник.

Основна страва: «Освітньо-професійна програма! З чим її їдять?» від  проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Кирпичової Ірини Валентинівни. Це про головне, про відповідальну участь здобувачів вищої освіти у формуванні Освітньо-професійної програми!

Десерт же складався зі зворотного зв’язку – запитань від здобувачів.

Атмосфера довіри, доброзичливості та креативності панувала під час обговорення та вирішення освітніх та інших задач. Оригінальність подачі, новизна форми заходу викликали жваві інтерес та захоплення. Тож, сміливо стверджуємо: взаємодія була ефективною та мегакорисною. Усі присутні залишили «Освітнє кафе» із гарним настроєм та певним багажем знань.

Якщо у вас виникають питання – не залишайте їх невирішеними! Пропонуймо обговорити їх в теплій, дружній атмосфері: у нашому вільному просторі для спілкування – «Освітнє кафе», зустрічі в якому будуть відбуватися щойно виникне потреба. Тож, якщо у вас виникла тема для обговорення, пишіть про це в «Скриньку ідей» (на офіційному сайті Університету), і ми організуємо зустріч в «Освітньому кафе»!

Шановна університетська спільнота, поспішайте зробити замовлення!

А хто пропустив зустріч, заходьте за посиланням: https://lgnau-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/i_malik_lgnau_edu_ua/EUbCI0hYzKhOo49hScFayHYBnGCYCyGTJ4Xg4gs_5QeqrA?e=iKICym

 

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори