Вітаємо випускників Луганського національного аграрного університету!

Так вже влаштовано в житті, що хороший час завжди пролітає швидко. Ось так само швидко і пролетів час Вашого навчання в університеті. Здавалося б, ще недавно Ви ступили на поріг навчального закладу, не знаючи, що чекає далі. А далі було студентське життя повне радісних вражень і дрібних прикростей, і ось тепер – випуск. Дякуємо кожному з Вас за нестримну енергію у відродженні, становленні та розвитку нашого університету в умовах переміщення. І хоча ми чекали цієї миті, поруч з радістю у нашому серці панують зворушливі спогади про минулі роки навчання.

Луганський національний аграрний університет цінує, що Ви були поряд у найскрутніші часи. Без Вас ми б не вистояли. Усією душею сподіваємося, що здобутті знання полегшать подальший шлях, що усі випробування долі лишилися позаду, що Ви будите мати найвищий рейтинг по життю. Щасти Вам!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори