Вітаємо всіх з Українським Днем довкілля!

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю субботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.

Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об'єктів, поширення екологічних знань.

Спочатку свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, що стала однією з найважливіших в історії екологічного руху.

Цього дня була заснована UNEP (UnitedNationsEnvironmentNetwork) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля.

У 2016 році Український День навколишнього середовища припадає на 16 квітня.

У рамках проведення цього свята викладачі та студенти факультету харчових технологій напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» провели для I – IVкурсів усіх факультетів екологічну вікторину, метою якої стало виховання любові до природи, прагнення берегти й примножувати її багатства та формування вмінь і навичок природоохоронної діяльності.

Команди від агрономічного, біолого-технологічного, економічного, будівельного, ветеринарної медицини, механізації сільського господарства, харчових технологій факультетів, що взяли участь у вікторині, грали з непідробним азартом та виявили достатньо високий рівень підготовки. Переможцем, за рішенням журі, стала команда агрономічного факультету, з чим їх і вітаємо!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори