Вітаємо з Днем знань!

Від щирого серця вітаємо студентів, колектив університету, батьків, випускників, всю освітянську громаду України з Днем знань!

Це наше спільне свято, адже в основі будь-якої справи, професії лежать знання і науковий пошук. В них сила творіння, добра, суспільної злагоди, що дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху і реалізувати свої здібності.

З нагоди Дня знань особливо вітаємо наших першокурсників. У Вас починається нова сторінка життя. Використайте на повну всі можливості, які надає Вам статус студента: і в навчанні, і в громадському становленні, і культурному зростанні, і в загартуванні духу.

Студентам старших курсів, магістрам, аспірантам бажаємо наполегливості, працьовитості, впевненості у власних силах, прагнення до знань та підкорення нових освітніх вершин.

Всім викладачам, вченим – міцного здоров’я, терпіння, творчої наснаги, щастя і благополуччя. Саме на Вас покладено виконання нелегкої місії: із зерна науки виростити у студентських душах багатий урожай знань, мудрості, суспільної свідомості та натхнення.

Щиро вітаємо всіх співробітників, хто своєю працею та інтелектом створюють наш університет, зміцнюють його матеріально-технічну базу. Бажаємо щастя і невичерпної енергії у всіх починаннях!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори