Вітаємо з перемогою в конкурсі наукових робіт «Будівництво та архітектура»!

21 березня 2017 р. у Харківському національному університеті будівництва та архітектури відбувся другий (фінальний) етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Будівництва та архітектури».

Для Луганського національного аграрного університету цей конкурс:

  • ще одна ПЕРЕМОГА в науковій сфері;
  • остаточне сформування наукового ДУЕТУ;
  • черговий доказ геніальності (саме так!) наших студентів, РІЗНОБІЧНО ОБДАРОВАНИХ ОСОБИСТОСТЕЙ: спортсмени, музиканти, науковці в одній особі;
  • I безперечне підтвердження того, що успіх розробок стовідсотково залежить від обраного НАУКОВОГО КЕРІВНИКА.
Отже, під керівництвом Тетяни Григорівни Фесенко (доц., к.т.н, доцента кафедри будівництва і архітектури ЛНАУ) студенти 4 курсу будівельного факультету Розсильний Микола та Аннабаєв Еляс (яскравий приклад того, що талановита людина талановита у всьому) отримали вже другу наукову перемогу. На Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у галузі «Будівництва та архітектури» їх науково-дослідну роботу: «Інтеграція параметрів доступності у процеси прийняття рішень в умовах розробки проектно-технічної документації будівництва», представлену на секції «Промислове та цивільне будівництво», було відзначено ІІІ місцем.

Колектив університету пишається нашими науковцями: тими, хто навчається, а особливо, тим, хто навчає! Бажаємо часу для мрій та ідей для їх реалізації! Нехай всі ваші задуми будуть втілені в життя! Ви здатні побудувати комфортне, гармонійне, щасливе майбутнє!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори