Вітаємо з перемогою Лобач Євгенію!

23 березня 2016 р. у Вищому навчальному закладі «Університет економіки та права «КРОК» (м. Київ) відбувся другий (фінальний) етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році зі спеціальності «Управління проектами». Цього року його учасниками стали студенти 20 вузів, які підготували більше 50 робіт.

Луганський національний аграрний університет на цьому конкурсі представляла Лобач Євгенія, магістрантка з будівництва (група МПЦБ). Її науково-дослідну роботу на тему: «Управління вартістю муніципальних проектів в рамках державної цільової програми «Молодь України» (науковий керівник – доцент кафедри будівництва та архітектури, к.т.н. Фесенко Т. Г.) відзначено І місцем.

Висловлюємо велику подяку Тетяні Григорівні Фесенко за успішне керівництво та вітаємо Євгенію Лобач. Бажаємо подальших наукових здобутків та звершень.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори