Вітаємо з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді!

25-28 квітня у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської Олімпіади з напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» серед студентів вищих навчальних закладів.

Від Луганського НАУ приймали участь студенти 6 курсу магістратури спеціальності «Екологія та охорона навколишнього середовища» Кононенко Артем та Бондар Тетяна.

Програма складалася з 2-х турів. Бондар Тетяна та Кононенко Артем успішно подолали перше випробування та пройшли у другий тур.

Кононенко Артем став переможцем Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» та отримав диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо і бажаємо подальших здобутків та звершень!

Олімпіада за напрямом «Менеджмент» відбулася в м. Полтава на базі Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка. Луганський національний аграрний університет там представляв студент економічного факультету Горобець Антон. Ця олімпіада дала йому змогу проявити свої найкращу якість майбутнього менеджера – стійкість до стресових ситуацій, за що нашого студента й було нагороджено грамотою. Антоне, вітаємо тебе та чекаємо на майстер-клас!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори