Вітаємо з перемогою у Конкурсі наукових робіт «Будівництво та цивільна інженерія»!

Щиро захоплює той факт, що ні студенти, ні науково-педагогічні співробітники ЛНАУ не зупиняються на досягнутому, а постійно знаходяться в пошуку нових ідей, нерозкритих тем, методів вдосконалення навколишнього простору. Ця розумова допитливість веде до наукового прогресу, інноваційних звершень та численних перемог. Розсильний Микола, Харьковський Олександр та їхній науковий керівник Тетяна Григорівна Фесенко невпинно поповнюють скарбницю здобутків Луганського національного аграрного університету.

27-29 березня 2018 року в Харківському національному університеті будівництва та архітектури відбувся другий (фінальний) етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальностей «Архітектура та містобудування» і «Будівництво та цивільна інженерія». Фіналісти конкурсу презентували 54 доповіді на одинадцяти секційних засіданнях.

Наш університет на цьому конкурсі представляли вже відомі своїми численними перемогами в конкурсах наукових робіт, світлі голови будівельного факультету, нинішні студенти 1 курсу магістратури – Розсильний Микола та Харьковський Олександр. Науково-дослідна робота: «Системне моделювання оцінки параметрів проектування, будівництва, експлуатації вокзальних комплексів відповідно до вимог маломобільних груп» (незмінний науковий керівник успішних робіт – професор кафедри будівництва та архітектури, к.т.н., доц. Фесенко Т. Г.) буда представлена на секції «Промислове та цивільне будівництво» і відзначена ІІ місцем.

Шановні переможці, бракне слів, щоб висловити захоплення вашою роботою, енергією та завзяттям! Нехай же у вас буде невичерпним джерело натхнення та жаги до наукових відкриттів! Пишаємося вами!

У когось ще лишились сумніви, що студенти ЛНАУ здатні спроектувати сучасне, високотехнологічне, безпечне та комфортне місто, місто-мрію?!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори