Вітаємо з перемогою у Конкурсі наукових робіт

Невгамовна жага до інтелектуальних звершень, наукових змагань та позитивних змін у міському просторі, яка властива Харьковському Олександру та Розсильному Миколі – студентам 1 курсу магістратури будівельного факультету ЛНАУ, а також значний педагогічний досвід та науковий потенціал Тетяни Григорівни Фесенко (професор кафедри будівництва та архітектури, к.т.н., доц. ) – безмежне джерело наукових перемог Луганського національного аграрного університету.

24 квітня 2018 року у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбувся другий (фінальний) етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності (спеціалізації) «Управління проектами та програмами». Зі своїми доповідями на двох секціях («Управління та адміністрування», «Інформаційні технології») виступило 27 конкурсантів із 13 ВНЗ України.

Науково-дослідна робота – «Моделі формування змісту проектів архітектурно-просторової доступності вокзальних комплексів» – студентів ЛНАУ Харьковського Олександра та Розсильного Миколи (науковий керівник – Фесенко Т. Г.) була представлена на секції «Інформаційні технології» і відзначена ІІ місцем.

Шановні наші переможці, хочеться сказати вам: «Так тримати!», але ж ви й, без зайвих слів, тримаєте студентську науку університету на найвищому рівні! Нехай же ідеї, яким присвячені ваші наукові розвідки, у найближчому майбутньому знайдуть реальне втілення у проектах будівництва чи вдосконалення інфраструктури міст України.

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори