Вітаємо з перемогою у Конкурсі наукових робіт зі спеціальності «Управління проектами»!

17 березня 2017 р. в Університеті економіки та права «КРОК» (м. Київ) відбувся другий (фінальний) етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році зі спеціальності «Управління проектами». Фіналісти конкурсу презентували свої доповіді на секційному засіданні науково-практичної конференції «Формування молодіжного потенціалу в управлінні проектами».

Луганський національний аграрний університет на цьому конкурсі представляли Лобач Євгенія, магістр з будівництва, і Чепілуха Владислав, студент 4 курсу будівельного факультету. Їх науково-дослідну роботу «Прийняття проектних рішень в управлінні Державною цільовою соціальною програмою «Молодь України» із використанням гендерного підходу» (науковий керівник – доцент кафедри будівництва та архітектури, к.т.н., доц. Фесенко Т. Г.) відзначено ІІІ місцем.

Хочеться наголосити, що в березні минулого року на цьому конкурсі Лобач Євгенія посіла перше місце. Це була перша наукова перемога переміщеного ЛНАУ, яка була натхненним прикладом для студентів інших факультетів. Університет пишається Вами, Євгеніє! Радіємо, що на досягнутому Ви не зупиняєтесь. Бажаємо невичерпного задоволення від своєї праці та наснаги.

Для Чепілухи Владислава, який дотепер виявляв спортивні здібності й талант у творчості, відбувся успішний науковий дебют. Вітаємо й чекаємо на подальші перемоги, звершення, а, можливо, відкриття нових граней Вашої різнобічної особистості.

Особливу вдячність колектив ЛНАУ висловлює незмінному науковому керівникові Тетяні Григорівні Фесенко. Завдяки Вашому досвідченому керівництву зростає гідне покоління молодих науковців. Внесок, який Ви робите в розвиток науки, неоціненний!

ЛНАУ гучно заявив про себе на конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління проектами». Віримо, що й у березні наступного року також буде привід вітати наших переможців.

P.S.: отже, абітурієнте, мрієш внести вагомий вклад в аграрну науку України – у Луганському національному аграрному університеті на тебе чекають неперевершені керівники! (#вступдоЛНАУ)

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори