Вітаємо з початком другого навчального семестру!

Шановні бакалаври економічного, а також інших факультетів ЛНАУ! Завершилася напружена пора зимової сесії, навчальних практик та студентські канікули. Ми щиро дякуємо вам за старанність у навчанні, наполегливість в опануванні нових освітніх горизонтів. Ви вдало крокуєте на шляху до своєї мрії – стати освіченим фахівцем своєї справи, а ми пишаємось успіхами своїх студентів!

Вітаємо всіх з початком нового навчального семестру! Нехай буде успішною ваша навчальна праця, наповнена креативом та старанністю! Незважаючи на морози, ми сподіваємось на теплу атмосферу на заняттях. Нехай нинішній навчальний семестр стане періодом нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень.

Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань! А також злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори