Вітаємо з ювілеєм Івана Васильовича Морозова

Сьогодні колектив Луганського національного аграрного університету вітає з ювілеєм Івана Васильовича Морозова, професора кафедри енергетичних засобів, доктора технічних наук.

Шановний Іване Васильовичу!Прийміть наші сердечні вітання та найкращі побажання з нагоди Вашого 80-річного ювілею! За Сковородою, «сродна праця» є необхідною умовою в досягненні людиною щастя, ми переконанні Ви знайшли своє покликання й усе життя йшли правильною стежкою. Притаманні Вам самовідданість у роботі, науковий талант та прагнення ніколи не зупинятися на досягнутому викликає велику повагу й довіру як у колег, так і у Ваших студентів.

Ваша вірність захоплює – майже півсторіччя служінню аграрній науці України та Харківському інституту механізації та електрифікації сільського господарства. Ваша людяність вражає – вклад, який зроблено Вами у відродження Луганського національного аграрного університету, неоціненний! Щира вдячність від колективу за Вашу вчасну підтримку, необхідну допомогу та корисні поради.

Тож вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо перш за все міцного здоров’я, подальших звершень, нових горизонтів. Добробуту, сімейного затишку, миру!

Ми переїжджаємо на новий сайт 😃

Ми переходимо на новий сайт! Робимо його більш зрозумілим і зручними у використанні. Цей процес не швидкий і може зайнятий багато часу. Актуальна інформація вже знаходится на нашому новому порталі. lgnau.edu.ua

English EN Ukrainian UK
Догори